Denso Q16PR-U11 - Alternative spark plugs
Compatible plug on Amazon
Denso (5016) Q16PR-U11 Spark Plugs, Pack of 4
Specifications for Denso Q16PR-U11
Thread diameter
14mm
Thread reach
19mm
Hex size
16mm